TAJEMSTVÍ A KOUZLO ČÍSEL

Numerologický rozbor na míru

Šťastná 7, obávaná 13, pohádková 3… Určitě znáte některá z těchto spojení. Čísla nás obklopují po celý život, ať už je vnímáme naplno, anebo vůbec. Víte ale, že například v datu narození je zakódováno mnohé, dokonce i příčiny našich (ne)úspěchů týkající se jakékoli oblasti života? Kromě dne, kdy jsme poprvé spatřili světlo světa, na nás působí i čas zrození a jméno, které nám rodiče vložili do vínku. Jistou energii vyvíjí třeba i název ulice a číslo domu, kde žijeme, případně SPZ automobilu, kterým jezdíme. A každý nový den má svou číselnou vibraci, každý měsíc nebo rok. I číslo na tričku nebo datum podpisu pracovní smlouvy, výrobní číslo PC nebo automatické pračky, nás (i události okolo) do určité míry ovlivňují.

Možná vás napadne, jak může jméno osoby nebo název ulice numerologicky ovlivnit kvalitu života, když v tomto případě nejde o čísla. Může a ovlivňuje. Každému písmenu totiž odpovídá energie určitého čísla, například písmeno A má podobný vliv jako jednička a vibrace Y je shodná se sedmičkou.

I lidskou povahu lze po podrobnějším numerologickém rozboru hezky poodhalit i popsat. Stejně tak jako to, zda vás partnerství s osobou aktuálního zájmu má šanci naplňovat dlouhodobě anebo jsou vaše povahy na celoživotní soužití neslučitelné.

Za zmínku stojí, že v numerologii lze čísla rozdělit třeba na rychlá a pomalejší, intuitivní, léčitelská, naivní a plná očekávání nebo netrpělivá či manipulativní. Fyzická a duchovní, pečovatelská i v jistém smyslu bezohledná. A tak bych mohla pokračovat ještě dlouho.

Naštěstí na nás vždy působí celá řada dalších čísel a jejich vzájemných kombinací a tak bychom v žádném případě nemohli právoplatně prohlásit, že dvě osoby narozené ve stejný den musí mít nutně shodné vlastnosti a život. To dokonce neplatí ani pro dvojčata, ačkoli tam lze bezpochyby najít více podobností, a to nejen fyzických.

Devítileté cykly a osobní roční vibrace v numerologii

Náš život lze numerologicky dlouhodobě rozdělit na jednotlivé devítileté cykly, během kterých jsou na nás kladeny nejrůznější nároky s jediným cílem. Posunout nás vpřed. Přitom každý jednotlivý rok z uvedeného cyklu na nás působí zase další zcela konkrétní energií, resp. kombinacemi. Jinak řečeno – první rok ze zmiňovaného devítiletého období po nás bude žádat jiné činy a pro jiné záležitosti bude vhodnější, než například rok devátý, uzavírací a bilancující.

Numerologie nabízí obrovské možnosti a tomu, kdo jí propadne, otevírá mnohé dveře. Je to však záležitost dlouhodobá a její studium v podstatě nikdy nekončí. Neustále máte co objevovat, získáváte nové zkušenosti, které se vám postupně propojí v další a obsáhlejší celek. Jako puzzle z tisíců drobných dílků, které postupně skládáte, tvoříte, jeden kousek zapadá do druhého. A když máte pocit, že jste u cíle a vaše skládanka je kompletní, zjistíte, že jde pouze o jednu z částí monumentálního díla. A tak pokračujete ve skládání dál.

Já s čísly pracuji dlouhodobě a ráda. Stala se nedílnou součástí mého života, soustředím na ně svou pozornost v podstatě neustále. Vnímám je tak nějak samozřejmě a ona ke mně se stejnou lehkostí promlouvají. Hledám-li odpověď, často ji najdu právě v nich. A nemusí nutně jít jenom o datum. Stačí mít oči otevřené a rázem vidíte, co uvidět máte. Přeji vám jen ty nejlepší číselné kombinace, ačkoli platí, že každé číslo vám může přinést prospěch, pakliže mu dokážete porozumět.

Klikněte a objednejte si termín

nebo mi zavolejte a já vám pomůžu poodhalit kouzlo numerologie. 

Štítky: , , , , ,